torby papierowe linia ekologiczna

ECO

Torby serii ECO mogą być wykona- ne na dwóch rodzajach papieru Kraft biały prążkowany o gramatu- rze 115g lub Kraft beżowy prążko- wany o gramaturze 160g. Przy wyborze kraftu beżowego sugeru- jemy jednokolorowy czarny nadruk ze względu na to, iż kolor papieru zmienia kolor nadruku(co jest niewidoczne przy czarnym kolorze). Jeśli planują państwo pełno kolorowy nadruk (CMYK) zdecydowanie polecamy Kraft biały prążkowany.

W tej linii produktowej sugeruje- my wybór sznurków bawełnia- nych w kolorach zgodnych ze wzornikiem.

Standard

Torby serii STANDARD to najczę- ściej zamawiane produkty z naszej oferty. Aby zapewnić właściwą wytrzymałość, Torby STANDARD wykonane są z papieru kredowa- nego o gramaturze 200g. Mankie- ty(miejsce mocowania uchwytów) oraz dno są dodatkowo wzmoc- nione grubą tekturą. Wykończe- niem toreb STANDARD jest lami- nat matowy lub błyszczący. W zależności od wyboru wykończenia i ogólnego projektu graficznego oferujemy uchwyty ze sznurka bawełnianego lub polipropylenowego.

torby papierowe linia standard
torby papierowe linia setpack

SetPack

SetPack linia konferencyjna! Korzystając z naszego zaplecza produkcyjnego, pragniemy oszczędzić czas naszych klientów. W linii produktowej SETPACK mają Państwo do wyboru dwa zestawy podstawowych produktów konferencyjnych – Torba papierowa i znajdujący się w niej notatnik(wyprodukowany specjalnie dla Państwa) i długopis (na którym wygrawerowane będzie Państwa logo, tekst lub logo imprezy). Nie musicie Państwo już tracić czasu na monotonnym konfekcjonowaniu zestawów dla uczestników konferencji lub targów – wystarczy gotowy zestaw wręczyć Państwa gościom.


Zestaw składa się z torby papierowej z linii STANDARD, do której zainsertowany jest notatnik (okładka przygotowana według Państwa projektu na podstawie makiety) i ołówek. Okładka notatnika jest drukowana na papierze kredowanym o gramaturze 200g i laminowana jednostronnie folią błyszczącą lub matową. Środki notatnika (papier offsetowy o gramaturze 90g.) zadrukowane są dwustronnie szarą kratką. Notatnik oprawiony jest w estetyczną metalową spiralę w czarnym kolorze. W standardowej ofercie posiadamy długopisy w dwóch kolorach. Na ołówek możemy umieścić nadruk metodą grawerowania. Na Państwa życzenie możemy przygotować zestawy z innymi lub dodatkowymi artykułami(gadżetami reklamowymi, dodatkowymi ulotkami broszurami etc.) – prosimy o kontakt, korzystając z formularza w zakładce KONTAKT. Będzie nam bardzo miło przedstawić ofertę, która spełni się Państwa oczekiwania.

Premium

Linia produktowa PREMIUM to torby z wyjątkowymi uszlachetnieniami. Prestiż swoich toreb możesz podkreślić laminowaniem folią matową soft touch, wybiórczym lakierem UV, złoceniami metalicznymi foliami metodą Hot Stampingu. Tradycyjne uchwyty sznurkowe, mogą być zastąpione przez uchwyty wykonane ze wstążki, co podkreśli unikalność Państwa projektu.

torby papierowe linia premium

MAKIETY

Pliki do pobrania ...

POMOC

Jak przygotować pliki.