PaperBag.pl producent toreb reklamowych i ekologicznych

Właścicielem serwisu www.paperbag.pl jest Grupa Drukfirmowy

Jesteśmy profesjonalną firmą poligraficzną działającą od 2005 r.
Naszym celem jest kompleksowa obsługa firm w zakresie druku  i reklamy. Posiadamy drukarnię wyposażoną w wysokiej klasy  sprzęt oraz technologie, pozwalające sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów. Siłą napędową firmy jest wysoce wyspecjalizowana kadra z dużą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Składowe naszego sukcesu to:


Siłę napędową naszej firmy stanowi 30 osobowy zespół w tym kadra zarządzająca, graficy kreatywni, operatorzy maszyn z wieloletnim doświadczeniem wspartym wyższym wykształceniem w dziedzinie poligrafii. Indywidualny dla każdego klienta osobisty Opiekun Handlowy posiadający szeroką wiedzę poligraficzną, gotowy wesprzeć klienta na każdym etapie składania i produkcji zamówienia (przyjmuje zamówienie jest łącznikiem między klientem a produkcją i działem graficznym, oraz logistycznym)

Gwarantujemy zachowanie poufności i tajemnicy biznesowej zarówno dla kontrahentów jaki i pośredniczących  w transakcjach przedsiębiorstw.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale rozbudowujemy park maszyn introligatorskich i sztancujących. Obecnie pracują dla Państwa:

➢ CTP:

Screen Plate Rite 4300E
Sirio TH85

➢ Cyfra:

Vario Print 110
Konica Minolta C6500 Pro

➢ Offset:

Ryobi B2
Ryobi 3304

➢ Laser:

Speedy 300 Co2 Trotec
Speedy 100 Co2 Trotec

➢ Uszlachetnienie druku- laminator

Europa System B2

➢ Hot Stamping do B2

➢ Tygiel B2
➢ Zgrzewarki
➢ Wiertarki do papieru
➢ Zbieracze i sortownice Duplo

I wiele innych

Na powierzchni ok 1200 m2 znajduje się rozbudowany park maszyn, Prepress DTP i CTP, oraz ok 250 m2 powierzchni magazynowej. Całość produkcji opiera się na organizacji pracy na podstawie innowacyjnej metody 5S.

DTP: Wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty i programy graficzno- projektowe studio DTP obsługiwane jest przez grafików i dział kreatywny posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w obróbce dostarczanych przez klienta prac jak i przygotowaniu indywidualnych zleceń. Zapewniamy sprawdzenie jakości plików, dostęp do FTP i konsultacje w zależności od potrzeb. Eliminujemy błędy. Nic nie umknie naszemu czujnemu oku.

CTP: Specjalistyczne urządzenie laserowe do tworzenia form drukarskich pozwala na bezpośrednie, cyfrowe naświetlenie płyt drukarskich (przesyłanie „z komputera na płytę”o maksymalnym formacie 830×660 mm

MAKIETY

Pliki do pobrania ...

POMOC

Jak przygotować pliki?