Linia Standard

Linia STANDARD

Torby serii STANDARD to cieszące się dużym uznaniem produkty z naszej oferty. Spełniają oczekiwania i założenia projektowe wielu Klientów. Aby zapewnić właściwą wytrzymałość, Torby STANDARD wykonane są z papieru kredowanego o gramaturze 170g. Mankiety (miejsce mocowania uchwytów) oraz dno są dodatkowo wzmocnione grubą tekturą. Wykończeniem toreb STANDARD jest laminat matowy lub błyszczący. W zależności od wyboru wykończenia i ogólnego projektu graficznego oferujemy uchwyty ze sznurka bawełnianego lub polipropylenowego z systemem automatycznego zapinania. Jest to rozwiązanie bezpieczniejsze niż standardowe zawiązywanie sznurka w supeł.

Kolorystyka to standardowo CMYK co pozwala uzyskać cała paletę kolorystyczną i jest to jednocześnie rozwiązanie ekonomiczne i bezkompromisowe.


Linia PREMUIM

Linia PREMIUM to możliwość stworzenia wyjątkowej Torby, która podkreśli wagę Państwa produktu. Proponujemy uszlachetnienia w postaci złoceń, lakieru UV, wybór eleganckich taśm do uchwytów, czy też pracę z papierami ozdobnymi, np. Papierami o strukturze aksamitu.

  • zadruk CMYK lub PANTONE
  • papiery o podwyższonej gramaturze do 300g
  • papiery ozdobne

-złocenie elementów
-tłoczenie elementów
-pełna kolorystyka sznurków do uchwytów
-wstążki ozdobne
-niestandardowe rozmiary i kształtyLinia Premium

Linia SetPack

Linia SetPack

SetPack to specjalna linia skierowana do Firm poszukujących kompleksowych rozwiązań w bardzo atrakcyjnej cenie. Korzystając z naszego doświadczenia jako wiodący producent druków firmowych przygotowaliśmy specjalną łączoną ofertę.


  • Torba laminowana
  • Notatnik
  • Ołówek lub długopis z grawerem

Papier kreda 170g, notatnik A5 papier offset90g, 25kart, zadruk jednostronny + okładka kreda 170g zadruk jednostronny. Ołówek lub długopis drewniany z grawerem laserowym.

MAKIETY

Pliki do pobrania ...

POMOC

Jak przygotować pliki.