Faq

Producent Toreb

Aby ułatwić Państwu zapoznanie się z ofertą poniżej przedstawiamy najistotniejsze informacje dotyczące współpracy z Nami.

Szukasz innego wymiaru?

Potrzebujesz niestandardowego wymiaru? Napisz do Nas. Produkty na specjalne zamówienie, nie znajdujące się w ogólnej ofercie handlowej nie są dla nas problemem. W oparciu o przesłaną drogą mailową specyfikację (wymiary, rodzaje papieru) przygotujemy indywidualną wycenę, oraz określimy termin dostawy.

Potrzebujesz projektu graficznego?

Do składanego zamówienia prosimy dołączyć projekt graficzny. Jeśli nie mają Państwo możliwości samodzielnego przygotowania projektu, dysponujemy zespołem grafików kreatywnych, którzy mogą przygotować projekt w oparciu o przesłane logo i specyfikację. Usługa ta jest dodatkowo płatna w oparciu o indywidualne wyliczenie.

Czy istnieje możliwość wydruku w Pantone?

Jak najbardziej. W przypadku takiego wydruku należy dołączyć numerację kolorystyczną Pantone.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia prosimy przesyłać drogą mailową do wybranego spośród handlowców opiekuna, w zakładce Kontakt.

Dane niezbędne do złożenia zamówienia:

Asortyment (rodzaj i wymiar torby) ilość danego towaru, plik projektu graficznego (lub złożenie zapotrzebowania na przygotowanie projektu), dane firmy (NIP, dane adresowe, osoba kontaktowa, dane telefoniczne, adres mailowy)

Dostawa:

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy spedycyjnej UPS (koszt zależny jest od wielkości paczki, palety). Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy                                       przy ul. Dzwonkowej 46 w Warszawie, po wcześniejszym ustaleniu dokładnej daty odbioru.

Termin realizacji:

Termin realizacji ustalany jest indywidualnie przez opiekuna handlowego w zależności od rodzaju i sposobu zadruku oraz ilości zamawianych produktów.

Płatność:

Pierwsze zamówienie realizowane jest po dokonaniu 100% przedpłaty na konto w oparciu o fakturę pro-forma. Kolejne zamówienia realizujemy po dokonaniu przedpłaty w wysokości 50% kwoty zamówienia, pozostała spłata w terminie 14 dni.